Przejdź do treści
Menu

31 paź

FC Barcelona — Deportivo Alavés: typ AI na mecz

Mecz FC Barcelona — Deportivo Alavés odbędzie się 31 października. Zakład modeli AI: handicap FC Barcelona (−2.5) po kursie 1.91; Deportivo Alavés jest bez zwycięstwa od 5 meczów.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

FC Barcelona
Deportivo Alavés

zakład modeli AI: Handicap FC Barcelona (−2.5)

1.91

Rynek wycenia tę opcję na 50%

Teraz 1.81 · 1.91 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym — 13 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:09%kurs 8.63

3:0 9%2:1 8%3:1 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 27.10 04:17

wynik11.11−0.02X9.15+0.69221.21+2.04
liczba goli 3.5O1.60−0.03U2.34+0.05
obie strzelątak1.88+0.08nie1.84−0.08
podw. szansa1X1.02121.06−0.01X26.68+0.75
handicapH1 −2.51.81 — zgodny z naszym zakładem−0.10H2 +2.52.00+0.12

W ciągu 2 dni wygrana: Deportivo Alavés: kurs wzrósł z 19.17 do 21.21 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — FC Barcelona −2.5: 1.91 → 1.81 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: FC Barcelona −2.5) spadł z 1.91 do 1.81: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny. Od 27 paź niższy kurs: FC Barcelona −2.5, 1.91 → 1.81; Deportivo Alavés +2.5: 1.88 → 2.00.

FC Barcelona −2.51.91 → 1.81nasz zakładDeportivo Alavés +2.51.88 → 2.00
1.801.902.0025 paź27 paźPublikacja · 1.91niższy kurs: FC Barcelona −2.5Deportivo Alavés +2.5 2.00FC Barcelona −2.5 1.81

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap −2.5
KiedyFC Barcelona −2.5 · nasz zakładDeportivo Alavés +2.5
1.81−0.102.00+0.12
Publikacja naszego zakładu (handicap: FC Barcelona −2.5) po kursie 1.91
1.91otwarcie1.88otwarcie
2 odczyty · kursy zmieniły się 1 raz

Najwięcej modeli AI stawia na handicap FC Barcelona (−2.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 2 modele AI — handicap FC Barcelona (−1.5) i handicap FC Barcelona (−2). Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: liczbę goli.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 25.10 o 14:01 czasu polskiego

Trzy gole handicapu to nie formalność. W dwóch ostatnich domowych meczach z Deportivo Alavés FC Barcelona ograniczyła się do minimum — 1:0 w lutym 2025 roku i 3:1 w listopadzie 2025 roku — a w maju 2026 roku przegrała 0:1. Tym razem goście trafiają jednak na inną drużynę: gospodarze wygrali u siebie wszystkie cztery spotkania, strzelając średnio 4,3 gola i tracąc 1, w trzech z tych czterech meczów padło powyżej 2.5 gola, a w całym sezonie mają 50 bramek w 12 meczach. Deportivo Alavés nie wygrał na wyjeździe ani razu: dwa remisy i dwie porażki przy 0,8 gola na mecz, a w pięciu ostatnich spotkaniach zdobył tylko trzy bramki. Przy kursie 1.13 na samo zwycięstwo gospodarzy uwaga przenosi się na handicap — stawiamy na handicap (-2.5) dla FC Barcelony, kurs 1.91.

Gdzie możemy się mylić

Ryzyko jest jednak konkretne. Deportivo Alavés jest siódmy z 12 punktami i umie zamykać mecze: na wyjazdach traci 1,3 gola na spotkanie, a w jednej czwartej wyjazdowych meczów zachował czyste konto. Jeśli FC Barcelona szybko wyjdzie na prowadzenie i zwolni tempo, jak w tych bezpośrednich meczach z minimalnymi wynikami, trzech goli przewagi może zabraknąć nawet przy pełnej kontroli gry.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 27.10
FC Barcelona
Ostatnie mecze: FC Barcelona
DataRywalBoiskoWynikRezultat
25.10Real MadrytD1:2P
20.10Paris Saint-GermainLiga MistrzówW2:4xG 2.3–3.7P
17.10Real BetisW5:2xG 3.1–1.3Z
13.10Galatasaray StambułLiga MistrzówW4:1xG 2.9–0.4Z
10.10GetafeD3:0xG 1.9–0.1Z
19.09FC SevillaW3:1xG 3.5–0.4Z
Deportivo Alavés
Ostatnie mecze: Deportivo Alavés
DataRywalBoiskoWynikRezultat
23.10MálagaD1:1xG 1.6–0.5R
18.10Celta VigoW1:2xG 1.1–0.9P
10.10Atlético MadrytD1:2xG 1.3–2.0P
19.09Athletic BilbaoW0:0xG 0.1–1.6R
15.09ValenciaD0:1xG 1.1–0.7P
12.09Racing SantanderW1:2P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaFC BarcelonaDeportivo AlavésLaLiga
gole4 / 1.11.4 / 1.11.5
xG3.4 / 1.11.3 / 1.21.4
strzały20.9 / 7.113.3 / 1213.5
strzały celne8.2 / 3.34.7 / 4.24.7
rzuty rożne7.2 / 2.84.1 / 4.84.9
faule10.2 / 10.313.7 / 13.212.3
żółte kartki1.5 / 1.91.7 / 22.2
mecze powyżej 2.590%50%
obie strzelały60%60%
czyste konta40%30%
bez gola0%20%
u siebie / na wyjeździe
gole3.6 / 1.20.8 / 1.3
średnia liczba goli4.82
mecze powyżej 2.580%50%
obie strzelały60%75%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

7–2–1wygrane: FC Barcelona · remisy · wygrane: Deportivo Alavés

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Deportivo Alavés — FC Barcelona1:013.05.26
FC Barcelona — Deportivo Alavés3:129.11.25
FC Barcelona — Deportivo Alavés1:002.02.25
Deportivo Alavés — FC Barcelona0:306.10.24
Deportivo Alavés — FC Barcelona1:303.02.24
FC Barcelona — Deportivo Alavés2:112.11.23
Deportivo Alavés — FC Barcelona0:123.01.22
FC Barcelona — Deportivo Alavés1:130.10.21
FC Barcelona — Deportivo Alavés5:113.02.21
Deportivo Alavés — FC Barcelona1:131.10.20

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: LaLiga
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
1FC Barcelona109-0-140–1127ZZZZP
2Atlético Madryt108-1-120–825ZZZZZ
6FC Sevilla105-2-316–1617ZPRPZ
7Deportivo Alavés103-3-414–1112PRPPR
8Athletic Bilbao93-3-312–912RRRPZ

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
FC Barcelona
  • 0-1561
  • 16-3073
  • 31-4541
  • 46-6043
  • 61-7571
  • 76-9092
Deportivo Alavés
  • 0-1500
  • 16-3020
  • 31-4533
  • 46-6014
  • 61-7522
  • 76-9062

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz LaLigi
18:30Real Betis–MálagaNasz typ:H1 (−1.5)2.10Za tym zakładem lub odważniejszym — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.39X 5.042 7.1016:15Rayo Vallecano–Celta VigoNasz typ:U 2.51.80za tym typem 10 z 16 modeli AI1 2.35X 3.272 3.0314:00Levante–Atlético MadrytNasz typ:21.60Za tym zakładem lub odważniejszym — 5 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 4.82X 4.342 1.60