Przejdź do treści
Menu

ZAKOŃCZONY

Stade Rennais — RC Strasbourg 3:0: wynik i kursy

Mecz Stade Rennais — RC Strasbourg zakończył się wynikiem 3:0; przed meczem kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosił 1.78 (na otwarciu — 1.71), na zwycięstwo gości — 4.02, na remis — 4.25. Zakład modeli AI: powyżej 2.5 gola po kursie 1.42; typ wszedł.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Stade Rennais
RC Strasbourg

zakład modeli AI: Powyżej 2.5 gola

1.42

Rynek wycenia tę opcję na 66%

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym w tym samym kierunku — 11 z 16, za innymi — 5

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

wszedł+0,42 j.
co oznaczają te liczby
wszedł / nie wszedł
Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.

prawdopodobny wynik

1:110%kurs 8.30

2:1 9%2:0 7%3:1 6%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 4 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Jakie były kursy na mecz

linia przed meczem, ostatnia aktualizacja 25.10 16:19

wynik11.78+0.07X4.25−0.0624.02−0.22
liczba goli 3.5O2.10−0.03U1.75−0.01
obie strzelątak1.42−0.04nie2.67+0.10
podw. szansa1X1.25+0.02121.22−0.01X22.03−0.14
handicapH1 −12.28+0.13H2 +11.63−0.08

W ciągu 7 dni wygrana: RC Strasbourg: kurs spadł z 4.24 do 4.02 — pieniądze płyną na gości.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiRC Strasbourg 4.24 → 4.02 w ciągu 7 dni · 99 odczytówZobacz

Największa zmiana: Stade Rennais, z 1.71 do 1.78 — 1.4 p.p. prawdopodobieństwa, więcej niż u innych wyników.

Stade Rennais1.71 → 1.78Remis4.31 → 4.25RC Strasbourg4.24 → 4.02
1.752.503.004.0018 paź20 paź21 paź22 paź23 paź24 paź25 paźRemis 4.25RC Strasbourg 4.02Stade Rennais 1.78

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyStade RennaisRemisRC Strasbourg
1.78−0.014.25+0.014.02+0.03
1.79−0.024.24+0.033.99+0.04
1.81+0.014.21+0.013.95+0.03
1.804.20+0.013.92+0.01
1.80+0.014.19−0.013.91−0.03
1.79+0.014.20−0.043.94−0.02
1.784.24−0.013.96+0.01
1.784.253.95−0.01
1.78+0.024.25−0.023.96−0.10
1.764.27+0.014.06+0.01
1.76+0.014.26−0.024.05−0.02
1.754.28+0.054.07+0.04
1.75+0.014.23−0.024.03−0.12
1.744.25+0.034.15+0.05
1.74+0.014.22+0.034.10+0.04
1.73−0.014.19−0.074.06−0.03
1.74+0.044.26−0.024.09−0.13
1.70−0.014.28−0.034.22−0.02
1.71otwarcie4.31otwarcie4.24otwarcie
99 odczytów · kursy zmieniły się 18 razy

Jak przebiegł mecz

do przerwy 2:0

protokół meczu · 25.10 19:46

Sebastian Szymański zdobył dwa gole, w 41. i 61. minucie, a Stade Rennais pokonał RC Strasbourg 3:0. Prowadzenie w 34. minucie dał Boulaye Dia, asystował Przemysław Frankowski. Do przerwy Stade Rennais prowadził 2:0. Przewaga w xG była mniejsza niż w golach: 1.67 wobec 0.93 gości. Gospodarze strzelali 15 razy przy 12 strzałach rywala, a celnych było pięć wobec czterech, przy 47% posiadania. Zwycięstwo Stade Rennais wyceniano na 1.78, a wynik 3:0 miał kurs 13.88. Nasz typ, powyżej 2.5 gola, kurs 1.42, jest trafiony. Szymański dostał najwyższą ocenę meczu, 8.9. RC Strasbourg zobaczył trzy żółte kartki, Stade Rennais jedną.

  1. 33'RC StrasbourgGessime Yassine ŻK
  2. 34'Stade RennaisBoulaye Dia (Przemysław Frankowski)1:0
  3. 34'Stade Rennaisweryfikacja VAR · Boulaye Dia
  4. 41'Stade RennaisSebastian Szymański (Mahamadou Nagida)2:0
  5. 45'RC Strasbourgwszedł Yaya Dieme, zszedł Dario Essugo
  6. 56'Stade RennaisBoulaye Dia ŻK
  7. 61'Stade RennaisSebastian Szymański (Mousa Al-Tamari)3:0
  8. 64'Stade Rennaiswszedł Adrien Thomasson, zszedł Mousa Al-Tamari
  9. 64'Stade Rennaiswszedł Eliezer Mayenda, zszedł Boulaye Dia
  10. 65'RC StrasbourgGiovanni Reyna ŻK
  11. 70'RC Strasbourgwszedł Jacobo Ortega, zszedł Conrad Harder
  12. 70'RC Strasbourgwszedł Samir El-Mourabet, zszedł Diogo Sousa
  13. 70'RC Strasbourgwszedł Martial Godo, zszedł Gessime Yassine
  14. 71'Stade Rennaiswszedł Quentin Merlin, zszedł Mahamadou Nagida
  15. 78'Stade Rennaiswszedł Djaoui Cissé, zszedł Mahdi Camara
  16. 78'Stade Rennaiswszedł Ludovic Blas, zszedł Sebastian Szymański
  17. 84'RC Strasbourgwszedł Omari Kellyman, zszedł Giovanni Reyna
  18. 87'RC StrasbourgPape Demba Diop ŻK
Statystyki meczu Stade Rennais — RC Strasbourg
Stade RennaiswskaźnikRC Strasbourg
1.67oczekiwane gole (xG)0.93
15strzały12
5celne4
47%posiadanie piłki53%
2rzuty rożne4
10faule17
3obrony2
1żółte kartki3
co oznaczają te liczby
oczekiwane gole (xG)
Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
ocena dostawcy
Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.

Wyjściowe składy

Stade Rennais

ustawienie 5-3-2 · trener F. Haise

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 30B. Samba7.2
  • 18M. Nagida6.3
  • 24A. Rouault7.6
  • 4C. Cresswell7.0
  • 48A. Ait Boudlal7.1
  • 95P. Frankowski7.1
  • 45M. Camara6.7
  • 21V. Rongier7.2
  • 17S. Szymański — najwyższa ocena dostawcy w meczu8.9
  • 11Mousa Tamari6.6
  • 22B. Dia7.7
rezerwowi
  • 60Kilian Belazzoug
  • 26Q. Merlinwszedł 71'6.7
  • 5Gonçalo Oliveira
  • 14B. Reynolds
  • 28A. Thomassonwszedł 64'6.5
  • 10L. Blaswszedł 78'6.9
  • 6D. Cisséwszedł 78'6.6
  • 90I. Soumaré
  • 12Eliezer Mayendawszedł 64'6.5
RC Strasbourg

ustawienie 4-2-3-1 · trener Hugo Oliveira

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 1F. Jörgensen5.3
  • 36Oso5.7
  • 31Abdoul Karim Coulibaly6.6
  • 4J. Mitchell6.0
  • 16G. Antwi6.2
  • 14Dário Essugo5.7
  • 21P. Diop6.4
  • 10G. Reyna6.5
  • 23Diogo Sousa5.2
  • 80Gessime Yassine5.4
  • 40C. Harder6.3
rezerwowi
  • 12M. Piekutowski
  • 43Y. Becker
  • 24L. Høgsberg
  • 29S. El Mourabetwszedł 70'6.0
  • 28Tyrese Noubissie
  • 20M. Godowszedł 70'6.4
  • 26O. Kellymanwszedł 84'5.8
  • 30J. Ortegawszedł 70'6.3
  • 35Yaya Dieme

Najwięcej modeli AI — na powyżej 2.5 gola — zakład wszedł. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 1 model AI — powyżej 3.5 gola. Jeszcze 3 — na zwycięstwo drużyny Stade Rennais — zakład wszedł. Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: „obie strzelą” i handicap Stade Rennais.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 19.10 o 10:55 czasu polskiego

Wszystkie cztery wyjazdowe mecze RC Strasbourg w tym sezonie przekroczyły 2.5 gola, na obcych boiskach ekipa traci po 2.5 bramki na spotkanie i ani razu nie zachowała czystego konta. Stade Rennais przed własną publicznością strzela 2.5 i traci 1.3, trzy z czterech domowych meczów zakończyły się trzema lub więcej golami, a w 75% z nich trafiały obie drużyny. Zdaniem bukmacherów szans na powyżej 2.5 gola jest około 66%, a ostatnie bezpośrednie mecze to potwierdzają: rok temu w Rennes padło 4:1, a w kwietniu tego roku RC Strasbourg przegrał u siebie 0:3. Nasz typ to powyżej 2.5 gola, kurs 1.42.

Gdzie możemy się mylić

Obraz może zepsuć sam Stade Rennais, który u siebie już raz zagrał na zero z tyłu, a RC Strasbourg w jednej czwartej wyjazdów w ogóle nie strzelił gola i przy niekorzystnym wyniku potrafi się cofnąć. Wątpliwości dodaje terminarz gospodarzy z Ligą Europy: po tygodniu z europejskimi pucharami tempo w pierwszej połowie może być wyraźnie spokojniejsze.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 25.10
Stade Rennais
Ostatnie mecze: Stade Rennais
DataRywalBoiskoWynikRezultat
22.10Juventus TurynLiga EuropyW2:2R
18.10ParisW3:4xG 3.1–3.7P
15.10OFI KretaLiga EuropyD2:1xG 1.5–0.1Z
11.10AJ AuxerreD4:1xG 2.6–1.8Z
02.10Lavalmecz towarzyskiW0:1P
19.09Olympique LyonW0:4xG 1.4–3.1P
RC Strasbourg
Ostatnie mecze: RC Strasbourg
DataRywalBoiskoWynikRezultat
17.10Paris Saint-GermainD1:3xG 1.6–2.8P
11.10OGC NiceW1:2xG 0.6–1.3P
19.09ParisW1:2xG 0.2–1.1P
12.09AS MonacoD1:1xG 1.0–1.1R
06.09TroyesW6:2xG 3.0–2.9Z
29.08RC LensD2:1xG 1.8–2.9Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaStade RennaisRC StrasbourgLigue 1
gole2.1 / 21.7 / 2.11.5
xG2 / 2.41.2 / 21.6
strzały16.3 / 15.612.3 / 16.613.7
strzały celne6.3 / 5.95 / 6.34.8
rzuty rożne5.9 / 6.32.1 / 5.44.7
faule13.4 / 11.611.3 / 8.412.1
żółte kartki2.4 / 2.31.6 / 1.31.7
mecze powyżej 2.586%86%
obie strzelały71%86%
czyste konta14%0%
bez gola14%14%
u siebie / na wyjeździe
gole2.5 / 1.32 / 2.5
średnia liczba goli3.84.5
mecze powyżej 2.575%100%
obie strzelały75%75%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

6–1–3wygrane: Stade Rennais · remisy · wygrane: RC Strasbourg

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
RC Strasbourg — Stade Rennais0:319.04.26
Stade Rennais — RC Strasbourg4:102.11.25
Stade Rennais — RC Strasbourg1:002.02.25
RC Strasbourg — Stade Rennais3:125.08.24
RC Strasbourg — Stade Rennais2:031.03.24
Stade Rennais — RC Strasbourg1:129.10.23
Stade Rennais — RC Strasbourg3:001.02.23
RC Strasbourg — Stade Rennais1:301.10.22
RC Strasbourg — Stade Rennais2:120.04.22
Stade Rennais — RC Strasbourg1:024.10.21

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Ligue 1
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
4AS Monaco74-2-110–614ZRZRP
5Stade Rennais74-1-215–1413ZZPZP
6Olympique Lyon63-2-111–411RZRZP
13OGC Nice62-2-25–78PRPZZ
14RC Strasbourg72-1-412–157ZRPPP
15Angers72-1-49–157PRZPP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej · stan na 18.10

Gole według minut

sezon ligowy
Stade Rennais
  • 0-1541
  • 16-3014
  • 31-4511
  • 46-6022
  • 61-7501
  • 76-90+43
RC Strasbourg
  • 0-1501
  • 16-3011
  • 31-4541
  • 46-6023
  • 61-7502
  • 76-9048

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Wszystkie wyniki Ligue 1
0:0Toulouse–TroyesNasz typ:11.65typ nietrafionyza tym typem 16 z 16 modeli AI1 1.52X 4.472 6.114:3Olympique Marsylia–Le HavreNasz typ:11.56typ trafionyza tym typem 7 z 16 modeli AI1 1.48X 4.882 6.080:0Angers–FC LorientNasz typ:U 2.51.78typ trafionyza tym typem 8 z 16 modeli AI1 3.04X 3.272 2.43