Przejdź do treści
Menu

ZAKOŃCZONY

Toulouse — Troyes 0:0: wynik i kursy

Mecz Toulouse — Troyes zakończył się wynikiem 0:0; przed meczem kurs na remis wynosił 4.47 (na otwarciu — 4.08), na zwycięstwo gospodarzy — 1.52, na zwycięstwo gości — 6.11. Zakład modeli AI: Toulouse wygra po kursie 1.65; typ nie wszedł.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Toulouse
Troyes

zakład modeli AI: Toulouse wygra

1.65

Rynek wycenia tę opcję na 58%

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym w tym samym kierunku — 16 z 16

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

nie wszedł−1,00 j.zamknięcie1.52CLV+9%
co oznaczają te liczby
wszedł / nie wszedł
Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.
zamknięcie
Kurs na nasz zakład w chwili pierwszego gwizdka — ostatnia cena, jaką zdążył wystawić rynek.
CLV
O ile nasz opublikowany kurs był wyższy od kursu zamknięcia. Plus oznacza, że zdążyliśmy wziąć zakład drożej, niż rynek wycenił go przed gwizdkiem; minus — że rynek poszedł w drugą stronę. Liczba nie zależy od wyniku meczu.

prawdopodobny wynik

1:111%kurs 7.68

2:1 10%2:0 9%1:0 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 5 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Jakie były kursy na mecz

linia przed meczem, ostatnia aktualizacja 25.10 16:19

wynik11.52 — zgodny z naszym zakładem−0.12X4.47+0.3926.11+1.17
liczba goli 2.5O1.58−0.04U2.41+0.10
obie strzelątak1.65+0.02nie2.14−0.02
podw. szansa1X1.14−0.04121.20−0.02X22.51+0.27
handicapH1 −11.82−0.23H2 +12.01+0.25

W ciągu 7 dni wygrana: Toulouse: kurs spadł z 1.64 do 1.52 — pieniądze płyną na gospodarzy.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Toulouse: 1.65 → 1.52 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: Toulouse) spadł z 1.65 do 1.52: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.

Toulouse1.64 → 1.52nasz zakładRemis4.08 → 4.47Troyes4.94 → 6.11
1.502.003.004.006.0018 paź20 paź21 paź22 paź23 paź24 paź25 paźPublikacja · 1.65Troyes 6.11Remis 4.47Toulouse 1.52

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyToulouse · nasz zakładRemisTroyes
1.524.476.11+0.01
1.52−0.014.47+0.026.10+0.08
1.534.45+0.046.02+0.04
1.53−0.084.41+0.215.98+0.72
1.61−0.014.20−0.015.26+0.11
1.624.21+0.015.15−0.01
1.62+0.014.205.16−0.06
1.614.20+0.025.22+0.02
1.61+0.014.18+0.045.20
1.604.14+0.015.20+0.06
1.60−0.054.13+0.045.14+0.13
1.65+0.014.09+0.025.01+0.04
1.644.07−0.024.97+0.09
1.64−0.014.09−0.014.88−0.06
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Toulouse) po kursie 1.65
1.65+0.014.10+0.024.94
1.64otwarcie4.08otwarcie4.94otwarcie
99 odczytów · kursy zmieniły się 15 razy

Jak przebiegł mecz

do przerwy 0:0

protokół meczu · 25.10 19:46

Bezbramkowy remis w Toulouse, choć gospodarze trafiali w światło bramki trzy razy, a goście ani razu. Do przerwy też było 0:0. Toulouse dostało sześć żółtych kartek, Troyes dwie. Według xG gospodarze mieli 0.70, goście 0.38. Posiadanie piłki to 63% wobec 37%, a strzałów było 7 przy 8 rywali. Bramkarz Troyes miał trzy obrony. Nasz typ, zwycięstwo Toulouse z kursem 1.65, jest nietrafiony. Faworytem bukmacherów byli gospodarze: kurs na ich zwycięstwo wynosił 1.52, a na remis 4.47. Powyżej 2.5 gola stało w ofercie 1.58, tymczasem padło zero goli. Zakład na to, że obie drużyny nie strzelą, miał 2.14 i został wygrany. Remis 0:0 wyceniano na 14.80.

  1. 25'ToulouseRafik Messali ŻK
  2. 25'ToulouseAron Dønnum ŻK
  3. 36'TroyesJunior Diaz ŻK
  4. 39'ToulouseCristian Casseres ŻK
  5. 40'TroyesTimothee Nkada ŻK
  6. 58'Toulousewszedł Alexis Vossah, zszedł Rafik Messali
  7. 67'Toulousewszedł Ilyas Azizi, zszedł Aron Dønnum
  8. 73'Troyeswszedł Jérémy Le Douaron, zszedł Renaud Ripart
  9. 73'Troyeswszedł Kandet Diawara, zszedł Timothee Nkada
  10. 83'ToulouseNiko Sigur ŻK
  11. 84'Toulousewszedł Santiago Hidalgo, zszedł Jacen Russell-Rowe
  12. 84'Toulousewszedł Niklas Schmidt, zszedł Thomas Jorgensen
  13. 88'ToulouseJens Berthel Askou ŻK
  14. 89'ToulouseAlexis Vossah ŻK
  15. 90'Troyeswszedł Iron Gomis, zszedł Mouhamed Diop
  16. 90+3'ToulouseMark McKenzie ŻK
Statystyki meczu Toulouse — Troyes
ToulousewskaźnikTroyes
0.70oczekiwane gole (xG)0.38
7strzały8
3celne0
63%posiadanie piłki37%
4rzuty rożne2
19faule14
0obrony3
6żółte kartki2
co oznaczają te liczby
oczekiwane gole (xG)
Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
ocena dostawcy
Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.

Wyjściowe składy

Toulouse

ustawienie 4-4-2 · trener Jens Berthel Askou

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 16G. Restes6.8
  • 12C. Tapé6.6
  • 2R. Nicolaisen7.1
  • 3M. McKenzie6.7
  • 22R. Messali6.2
  • 8T. Jørgensen6.9
  • 14N. Sigur6.7
  • 23C. Cásseres6.8
  • 15A. Dønnum6.5
  • 20C. Tengstedt6.1
  • 13J. Russell-Rowe6.3
rezerwowi
  • 6A. Vossahwszedł 58'6.4
  • 1T. Collin
  • 37Y. Aziziwszedł 67'6.4
  • 18M. Amougou
  • 94I. Diallo
  • 9S. Hidalgowszedł 84'6.6
  • 5S. Koumbassa
  • 31N. Schmidtwszedł 84'6.5
  • 7Julián Vignolo
Troyes

ustawienie 4-3-3 · trener S. Dumont

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 40H. Konaté6.3
  • 5P. Gozzi6.6
  • 4M. Diaz6.8
  • 6A. Monfray — najwyższa ocena dostawcy w meczu7.4
  • 2L. Maronnier7.0
  • 8M. Diop6.7
  • 29D. Karim6.6
  • 17A. Mille6.9
  • 23T. Nkada6.3
  • 20R. Ripart6.4
  • 10M. Ifnaoui6.4
rezerwowi
  • 33P. Beach
  • 7K. Diawarawszedł 73'6.5
  • 11I. Gomiswszedł 90'
  • 22H. Picard
  • 26A. Phliponeau
  • 9J. Le Douaronwszedł 73'6.9
  • 36I. Soukouna
  • 31Noah Donkor
  • 34Lassana Simakha

Głosy rozłożyły się po równo: po 6 na zwycięstwo drużyny Toulouse (nie wszedł) i na handicap Toulouse (−1) (nie wszedł). Pozostałe głosy (4) — na handicap Toulouse (−1.5).

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 19.10 o 10:55 czasu polskiego

W dziesięciu bezpośrednich meczach Troyes ani razu nie pokonało Toulouse: sześć zwycięstw gospodarzy i cztery remisy. W dwóch ostatnich spotkaniach Toulouse wygrało 4:1 w lutym 2023 roku i 3:0 w sierpniu 2022 roku. Troyes przyjeżdża z serią pięciu porażek, w których padły trzy gole strzelone i 15 straconych, a na wyjazdach notuje 0,7 gola strzelonego i 1,7 straconego na mecz. Toulouse z dziewięcioma punktami zajmuje 10. miejsce, goście są 17. z czterema punktami, a przewagę w strzałach celnych również mają miejscowi: 5,6 do 3,6.

Gdzie możemy się mylić

Stawiamy na zwycięstwo Toulouse, kurs 1.65 — wyceniane przez rynek 58% szans na taki wynik wygląda przy tych danych uczciwie. Niepokoi jedynie domowa statystyka samych gospodarzy: w trzech meczach u siebie jedno zwycięstwo i średnio jeden strzelony gol, a dwa razy Toulouse nie trafiło do siatki. Jeśli atak znów się zatnie, Troyes może wyszarpać remis.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 25.10
Toulouse
Ostatnie mecze: Toulouse
DataRywalBoiskoWynikRezultat
16.10Le MansW3:0xG 1.8–1.0Z
10.10AS MonacoW2:2xG 1.5–1.3R
03.10PAUmecz towarzyskiD2:3P
19.09Le HavreD3:2xG 1.9–2.3Z
12.09FC LorientW2:2R
03.09LilleD0:1P
Troyes
Ostatnie mecze: Troyes
DataRywalBoiskoWynikRezultat
17.10RC LensD1:3xG 1.3–1.4P
11.10Olympique MarsyliaD0:2xG 1.1–1.3P
02.10Dijonmecz towarzyskiW2:2R
19.09AngersW0:2xG 1.0–2.3P
13.09LilleW0:2xG 0.4–1.6P
06.09RC StrasbourgD2:6xG 2.9–3.0P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaToulouseTroyesLigue 1
gole1.7 / 1.60.7 / 2.31.5
xG2 / 1.41.2 / 1.81.6
strzały13.6 / 14.614.4 / 12.413.7
strzały celne4.6 / 4.43.1 / 4.74.8
rzuty rożne4.1 / 4.47.1 / 2.14.7
faule15.6 / 1312.4 / 12.912.1
żółte kartki1.6 / 1.41.6 / 1.31.7
mecze powyżej 2.571%43%
obie strzelały57%43%
czyste konta14%14%
bez gola29%57%
u siebie / na wyjeździe
gole1 / 1.70.7 / 1.7
średnia liczba goli2.72.3
mecze powyżej 2.533%33%
obie strzelały33%33%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

6–4–0wygrane: Toulouse · remisy · wygrane: Troyes

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Toulouse — Troyes4:101.02.23
Troyes — Toulouse0:314.08.22
Toulouse — Troyes6:109.07.22mecz towarzyski
Troyes — Toulouse1:106.02.21Ligue 2
Toulouse — Troyes0:003.10.20Ligue 2
Toulouse — Troyes1:027.01.18
Troyes — Toulouse0:009.09.17
Toulouse — Troyes1:007.05.16
Troyes — Toulouse0:302.12.15
Toulouse — Troyes2:216.02.13

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Ligue 1
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
10Stade Brestois72-3-213–109ZPPZR
11Toulouse72-3-212–119PRZRZ
12AJ Auxerre73-0-411–179PZZPZ
16Le Mans71-3-310–156RRZPP
17Troyes71-1-55–164PPPPP
18Le Havre70-2-55–112PRPPP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej · stan na 18.10

Gole według minut

sezon ligowy
Toulouse
  • 0-1510
  • 16-3002
  • 31-4503
  • 46-6070
  • 61-7523
  • 76-9023
Troyes
  • 0-1520
  • 16-3021
  • 31-4513
  • 46-6006
  • 61-7500
  • 76-9015

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Wszystkie wyniki Ligue 1
4:3Olympique Marsylia–Le HavreNasz typ:11.56typ trafionyza tym typem 7 z 16 modeli AI1 1.48X 4.882 6.083:0Stade Rennais–RC StrasbourgNasz typ:O 2.51.42typ trafionyza tym typem 11 z 16 modeli AI1 1.78X 4.252 4.020:0Angers–FC LorientNasz typ:U 2.51.78typ trafionyza tym typem 8 z 16 modeli AI1 3.04X 3.272 2.43