Przejdź do treści
Menu

31 paź

Brentford — Nottingham Forest: typ AI na mecz

Mecz Brentford — Nottingham Forest odbędzie się 31 października. Zakład modeli AI: powyżej 2.5 gola po kursie 1.73; Nottingham Forest jest bez zwycięstwa od 4 meczów.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Brentford
Nottingham Forest

zakład modeli AI: Powyżej 2.5 gola

1.73

Rynek wycenia tę opcję na 55%

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym w tym samym kierunku — 8 z 16, za innymi — 8

Mniej niż połowa za zakładem

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:112%kurs 6.93

2:1 9%2:0 7%1:2 7%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 27.10 04:17

wynik12.00X3.63−0.0623.55−0.01
liczba goli 2.5O1.74 — zgodny z naszym zakładem+0.01U2.11
obie strzelątak1.61nie2.22+0.01
podw. szansa1X1.29−0.01121.27X21.81+0.01
handicapH1 −12.81+0.03H2 +11.42

W ciągu 1 dnia remis: kurs spadł z 3.69 do 3.63 — pieniądze płyną na remis.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Powyżej 2.5: 1.73 → 1.74 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Powyżej 2.5 1.73 → 1.74, Poniżej 2.5 2.11 → 2.11.

Powyżej 2.51.73 → 1.74nasz zakładPoniżej 2.52.11 → 2.11
1.701.801.902.002.1018 godz.brak danych25 paź26 paź27 paźPublikacja · 1.73Poniżej 2.5 2.11Powyżej 2.5 1.74

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Liczba goli 2.5
KiedyPowyżej 2.5 · nasz zakładPoniżej 2.5
1.74+0.012.11−0.01
1.732.12+0.01
25 paź – 26 paź · brak odczytów przez 18 godz.
Publikacja naszego zakładu (powyżej 2.5 gola) po kursie 1.73
1.73otwarcie2.11otwarcie
8 odczytów · kursy zmieniły się 2 razy

Najwięcej modeli AI stawia na powyżej 2.5 gola. Jeszcze 5 — na zwycięstwo drużyny Brentford. Pozostałe głosy (3) — na to, że obie drużyny strzelą.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 25.10 o 17:37 czasu polskiego

W każdym z trzech wyjazdowych meczów Nottingham Forest w tym sezonie padły co najmniej trzy gole, a za każdym razem trafiały obie drużyny: średnio 1,7 gola strzelonego przy dwóch straconych. U Brentford w domu obraz jest podobny — w trzech z czterech spotkań na Gtechu padło powyżej 2.5 gola, a w całym sezonie gospodarze zdobyli 22 bramki w 10 oficjalnych meczach, tracąc 11, przy 16,1 strzału na spotkanie. Rynek daje takiej liczbie goli nieco więcej niż połowę szans, co pasuje do różnicy w tabeli: Brentford jest szósty z 11 punktami, Forest osiemnasty z 6 i wyraźnymi kłopotami w defensywie.

Gdzie możemy się mylić

Niepokoi co innego. Forest w czterech meczach sezonu w ogóle nie potrafił strzelić, a Brentford w połowie domowych spotkań zachował czyste konto, tracąc u siebie średnio 0,8 gola na mecz. Jeśli miejscowi szybko wyjdą na prowadzenie i narzucą powolne, ostrożne tempo, trzech goli może tu nie być. Mimo tego stawiamy na powyżej 2.5 gola, kurs 1.73.

  • Za zakładem — 8 z 16 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale druga połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 27.10
Brentford
Ostatnie mecze: Brentford
DataRywalBoiskoWynikRezultat
25.10Hull CityW1:1xG 1.9–1.9R
17.10LiverpoolD1:2xG 0.9–1.5P
10.10Aston VillaW2:2xG 1.1–2.3R
18.09ChelseaD3:0xG 2.6–0.8Z
15.09ReadingPuchar Ligi AngielskiejW2:1Z
12.09BournemouthW2:2xG 0.5–1.8R
Nottingham Forest
Ostatnie mecze: Nottingham Forest
DataRywalBoiskoWynikRezultat
23.10Ipswich TownW1:1xG 2.3–0.5R
18.10ArsenalD0:1xG 0.8–1.1P
11.10Crystal PalaceW1:3xG 3.3–2.4P
19.09Coventry CityD0:1xG 1.1–0.7P
12.09Aston VillaW2:1xG 2.3–0.8Z
05.09Tottenham HotspurD0:0xG 0.9–1.1R

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaBrentfordNottingham ForestPremier League
gole1.8 / 1.10.8 / 1.31.4
xG1.7 / 1.51.7 / 1.11.4
strzały14.9 / 1517.1 / 10.113.6
strzały celne4.4 / 4.63.8 / 3.34.3
rzuty rożne4.1 / 5.14.8 / 4.34.7
faule14 / 9.413.8 / 11.311.6
żółte kartki2.6 / 1.62.1 / 1.62
mecze powyżej 2.563%38%
obie strzelały75%50%
czyste konta25%13%
bez gola0%50%
u siebie / na wyjeździe
gole2 / 0.81.5 / 1.8
średnia liczba goli2.83.3
mecze powyżej 2.575%75%
obie strzelały50%100%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

4–3–3wygrane: Brentford · remisy · wygrane: Nottingham Forest

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Brentford — Nottingham Forest0:225.01.26
Nottingham Forest — Brentford3:117.08.25
Nottingham Forest — Brentford0:201.05.25
Brentford — Nottingham Forest0:221.12.24
Brentford — Nottingham Forest3:220.01.24
Nottingham Forest — Brentford1:101.10.23
Brentford — Nottingham Forest2:129.04.23
Nottingham Forest — Brentford2:205.11.22
Brentford — Nottingham Forest1:120.03.21Championship
Nottingham Forest — Brentford1:312.12.20Championship

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Premier League
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
5Chelsea84-1-317–1513RPZZP
6Brentford82-5-114–911RZRPR
7Leeds United82-5-19–611ZRPRR
17Crystal Palace82-1-59–197PRZPP
18Nottingham Forest81-3-46–106ZPPPR
19Coventry City82-0-66–156PZZPP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Brentford
  • 0-1521
  • 16-3000
  • 31-4542
  • 46-6031
  • 61-7512
  • 76-9033
Nottingham Forest
  • 0-1520
  • 16-3010
  • 31-4503
  • 46-6013
  • 61-7511
  • 76-9013

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

16:00Manchester City–Brighton & Hove AlbionNasz typ:O 2.51.45za tym typem 10 z 16 modeli AI1 1.67X 4.242 4.4616:00Bournemouth–Leeds UnitedNasz typ:12.17Za tym zakładem lub odważniejszym — 12 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 2.15X 3.382 3.3616:00Coventry City–SunderlandNasz typ:BTTS tak1.68za tym typem 8 z 16 modeli AI1 2.97X 3.372 2.35